Kurumsal | [Rumeli Plaket]

Kurumsal

KurumsalKurumsal


Rumeli Plaket olarak 1990 yılından bu yana plaket kristal plaket kupa madalya ve diger ürünlerde sektöründe siz saygıdeğer müşterilerimize hak ettikleri kaliteyi en uygun fiyata sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ürün yelpazisini her geçen gün arttıran Rumeli Plaket,plaket sektöründe müşterilerinden aldığı destekle kaliteyi arayanların buluşma noktası olmaya devam edecek!

Disiplin, kaliteli ürün ve iyi fiyatlı teslim isteyen kurumsal firmaların, holdinglerin ve bireylerin bizi özellikle seçmeleri gurur kaynağımız oluyor. Güveninizi hak etmeye devam edeceğiz…

Hızla gelişen dünyamızın sunduğu teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, çalışmakta olduğumuz müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmet sağlama çabası içerisindeyiz.

Bugün bünyemizde tecrübeli personelimiz ile; müşterilerimize Reklam hizmetlerini hızlı ve zamanında vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Firmamızın bugünlere gelmesinde katkısı bulunan tüm dostlarımıza, müşterilerimize ve personelimize şükranlarımızı sunar; beraberliğimizin devamlı olmasını dileriz.

 

BİR ŞEYİ ÜSTÜN VE RAKİPSİZ KILAN TEK ŞEY, ONU BENZERLERİNDEN AYIRAN FARKTIR.Rumeli Plaket © 2014 - 2024 Tüm Hakları Saklıdır...
Adres Bilgileri

Yeni Mahalle 509/1 Sokak No:9A Küçükköy - Gaziosmanpaşa / İstanbul

0212 806 17 44

[email protected]

www.rumeliplaket.com - www.plaketcesitleri.com

Tasarım: Kuvve